Basında Çıkan Haberler (salihlisektorgazetesi.com)

Ekim 25, 2021

Salihli’de korku filminin çekimleri devam ediyor

Salihli'de korku filminin çekimleri devam ediyor

Baran Film Yapımcılık tarafından 2021 yılında vizyona girmesi beklenen korku filminin çekimleri Salihli’de devam ediyor.

60 kişilik dev kadronun yer aldığı  korku filminin çekimleri Salihli’de aralıksız devam ediyor. Salihli’den de çok sayıda kişinin yer aldığı oyuncu kadrosunda filmin yönetmenliğini ödüllü film yönetmeni Metin Yücel yapıyor.


2.5 milyon lira bütçeli film hakkında bilgi veren Baran Film Yapımcılık sahibi Baran Arat “Baran Film Yapım olarak yeni yılda Salihli’de çekimlerine devam ettiğimiz sinema filmi ile sektöre hızlı bir giriş yapmayı planlıyoruz. Usta yönetmenimiz Metin Yücel tarafından çekimleri yapılan filmin gişede iyi bir başarı yakalayacağına inanıyorum. Ülkemizde ve dünya da koronavrüs salgını insanlığı her ne kadar ciddi anlamda etkilemiş olsa da bizler aldığımız tedbirlerle işimizi en güzel şekilde yapmaya devam ediyoruz. Umut ediyoruz ki hem ülkemiz hem de dünya bu virüs illetinden kurtulur ve  yeniden normal hayatımıza döneriz. Aslen iş adamıyım. Fakat bu yıl hedefim ve hayalim olan film yapımcılığına soyundum. 2021 yılına 3 filmle bir start vereceğiz. İnşallah önümüzde ki dönemde de üretmeye devam edeceğiz. Bu filmimizin ardından bir komedi filmi hazırlığımız var. Tamamen sürpriz bir kadro ile sinemaseverlerin karşısında olacağız”


BÜYÜK BİR CESARETLE SEKTÖRDE YER ALMAYA DEVAM EDİYORUZ

Filmin idari yapımcı görevini yürüten Erdal Yavan “Normalde çekimlerimizi Denizli ilinde gerçekleştirecektik. Ancak Manisa’nın görselleri çok daha güzel. Ödemiş ilçesinde de sadece 9 kişinin yaşadığı bir köy var bu köy de de çekimlerimiz devam edecek. O köyü bir plato gibi kullanacağız. Ekibimizde yaklaşık 60 kişi görev alıyor. Bu filmimizin bütçesi ise 2.5 milyon lira civarında. Güzel bir film olacağına inanıyoruz. Bu pandemi sürecinde bizler yapımcı olarak büyük bir cesaretle bu sektörde yer almaya devam ediyoruz. Vizyon tarihimiz ise 2021 yılı.”


Ünlü yapımcı Metin Yücel’de filmde Salihli’nin zenginliklerinin de yer alacağını söyledi.

DESTEK OLMAKTAN DOLAYI MUTLULUK DUYUYORUZ

Şükran Yemek Fabrikası’nın, Çizik Ekran Art Photographyda sponsor olduğu filmde, Salihli Karaaslar Motosiklet Kulübü Başkanı Harun Beler’de ana karakterlerden birisi olarak oyuncu kadrosunda da yer alıyor.

Filmin sponsorlarından Şükran Yemek Fabrikası sahibi Hamza Onur Kara “Denizli’de çekilmesi planlanan bu korku filmi Salihli’nin tarihi ve doğal güzelliklerinin ön plana çıkması nedeniyle ilçemizde çekilmeye başlandı. Ünlü yapımcı Metin Yücel tarafından çekilen bu filme bizlerde sponsor olmaktan ve Karaaslar Motosiklet Kulübü’nden Harun Beler’le birlikte katkı sunmaktan dolayı çok mutluyuz. İnşallah bu yıl vizyona girecek olan film iyi bir gişe elde eder.”

HABER KAYNAĞI:

https://m.salihlisektorgazetesi.com/43138/haber/Salihli-de-korku-filminin-cekimleri-devam-ediyor

Basında Çıkan Haberler içinde yayınlandı